Seznam se

Seznam se s Luckou a Nicole!

1. března 2012 v 18:00 | Pauline Secret

Konečně! Je tu 1.březen a s ním přichází jaro. Mimo jiné taky měsíční rubrika Seznam se s..aneb Poznej kvalitní blogy! Nevím jak vy, ale já se každý měsíc těším na to, až oslovím nějakou bloggerku s prosbou, aby mi poskytla rozhovor. Jinak tomu nebylo ani teď. V minulém díle jsem vám představila bloggerku Grin, v dnešním díle vám představím rovnou dvě (!) oblíbené bloggerky z blogu A cup of style - Lucku a Nikču, které určitě všechny znáte. A pokud ne, tak díky této rubrice poznáte!

Seznam se s Grin!

1. února 2012 v 15:00 | Pauline Secret

Je prvního února 2012 a to je impuls pro nový díl rubriky Seznam se s...aneb Poznej kvalitní blogy! V minulém díle jste se měly možnost seznámit s Andreou. V dnešním díle Vám představím blogerku Grin, která mě svým blogem, stylem a články také hodně zaujala. V tomto rozhovoru se dozvíte spoustu nových informací právě o ní, jejích fóbiích či jak je na tom se sportem. :-)

Seznam se s Andreou!

3. ledna 2012 v 15:00 | Pauline Secret
Je tu začátek ledna a to je signál pro další díl rubriky Seznam se s...aneb Poznej kvalitní blogy. V minulém díle jste měli možnost seznámit se s Mers, v dnešním díle Vám představím blogerku Andreu, která vlastní blog MyChicBook.com, který je také zaměřen na módu.

Seznam se s Mersmerize!

3. prosince 2011 v 20:09 | Pauline Secret

Kdo chodil na můj minulý blog, ví, že tato rubrika byla i tam. Nechtěla jsem jí opouštět a proto bude i tady. A kdo neví, o co jde, ráda mu to vysvětlím. V této rubrice budu každý měsíc zveřejňovat rozhovor se zajímavou blogerkou, jejíž blog mě zaujal. V této rubrice se budou většinou objevovat blogy týkající se módy, krásy apod. Doufám, že budete touto rubrikou nadšení a objevíte třeba další zajímavý a kvalitní blog, protože v této době je jich v poměru k všem blogům málo.

V tomto díle Vám chci představit blogerku Mersmerize, na jejíž blog chodím už hodně dlouho a pořád mě to tam baví. Tento web je určený hlavně pro dívky a najdete na něm vše, co potřebujete. Takže doporučuji!

 
 

Reklama

Od 18.1.2012