Móda

Boty na jaro 2012!

2. března 2012 v 21:00 | Pauline Secret

V dnešním článku vám představím boty, které budou frčet na jaře (létě) 2012. Vybrala jsem hlavně ty, které se líbí mně. Tak doufám, že se aspoň některé z vás trefím do vkusu. Už aby bylo teplo! Na jaře budou v kurzu neonové a pastelové barvy a to nejen u bot, ale i u oblečení a laků na nehty. Více v celém článku.

I love rings!

26. února 2012 v 19:08 | Pauline Secret

Nevím jak vy, ale já osobně miluji prstýnky! Hlavně ty zajímavé, který na první pohled zaujmou! Proto dnes přináším takovou malou inspiraci, abyste věděly, co se mi líbí nebo které bych si chtěla koupit (alespoň jeden prosím :D). Nosíte rády prsteny? Máte radši ty výrazné nebo dáváté přednost jednoduchým kroužkům? Ráda si přečtu všechny názory.

Udílení cen Grammy 2012

24. února 2012 v 16:48 | Pauline Secret

V noci z neděle na pondělí (19. - 20.2.2012) se v americkém Los Angeles už po 54. rozdávaly hudební ceny Grammy. Zde nechyběly známé celebrity, mezi nimiž nechyběla ani Adele, která se mimo jiné stala absolutní vítězkou. Já osobně Adele hodně fandím, takže jsem ráda. Ale o tom teď psát nechci. Během večera se po červeném koberci procházeli jak krásné, tak zároveň né moc pěkné róby.

Neonové a pastelové odstíny laků ovládnou letošní jaro.

21. února 2012 v 21:12 | Pauline Secret

Stejně jako barevné kalhoty, v roce 2012 budou v kurzu i pastelové a neonové odstíny laků. Já osobně barevnost miluji, takže tento rok bude pro mě jako stvořený. Na druhou stranu jsem někde dokonce i četla (což mě docela zklamalo), že tento rok půjde do pozadí i moje oblíbená červená barva ( + růžová) a do popředí půjdou ostatní barvy.

Trend letošního jara! Barevné kalhoty!

20. února 2012 v 17:22 | Pauline Secret

Určitě jsi zaregistrovala, že toho jaro budou v kurzu barvy, barvy a znovu barvy! Proč být šedou myškou? Prozáři si jaro a obleč se do barevných kalhot, které se prodávají/budou prodávat ve všech možných obchodech. Kalhoty můžeš koupit např. v obchodech Lindex, F&F, H&M, Next, S.Oliver a v mnoha dalších.

Kabátem k elegantnímu stylu!

27. ledna 2012 v 21:06 | Pauline Secret

Pro dnešní den jsem si pro vás připravila článek o zimních kabátech. Vím, že už je sice leden, ale i tak máme ještě nejméně 1-2 měsíce, abychom je nosily a navíc dle mého - kabát není pouze jednosezóní záležitost. Využijete ho opravdu hodně a pokud už nerostete, můžete ho klidně mít i více let. Proto je dobré do dobrého kabátu investovat, abyste měly záruku, že vám aspoň nějaký ten čas vydrží.

Prozáři si zimu novými punčochami!

25. ledna 2012 v 18:53 | Pauline Secret

Barevné punčochy jsou hitem letošního podzimu i zimy. Svůj v zimě zakřiknutý outfit lehce oživíš barevným pomocníkem, který můžeš kombinovat prakticky se vším. Tyto punčochy se prodávají opravdu ve všech možných i nemožných barvách, od těch pastelových až po ty šedé, takže si vybere opravdu každý. Proč ale chodit v černé jako všichni ostatní?

Nákrčníky? Hit letošní zimy!

2. ledna 2012 v 11:00 | Pauline Secret

Určitě sis všimla, že během (hlavně) letošní zimy začaly přicházet do módy jakési nákrčníky nebo jak to vlastně nazvat. Vyrábějí se v různých barvách i v různých cenových relacích. V běžných obchodech (C&A, House) se tyto nákrčníky prodávají kolem 300 Kč. Jsou teplé, hřejivé, splňují všechny předpoklady pletené šály.

 
 

Reklama

Od 18.1.2012