Me and blog

Pondělí, 12.3.

12. března 2012 v 18:49 | Pauline Secret

Ahoj, zase pondělí - a jako každé pondělí si říkám - už aby byl pátek :D. Dneska mi konečně přišel balíček z Ryoru, takže můžete čekat recenze. Je tu další velká novina - už se učím na blogspotu. Takže dříve nebo později můžete čekat, že se přesunu tam. Je pravda, že je to tam složitější, ale zato kvalitnější nebo jak to mám říct. Možná budu mít dva blogy nebo zůstanu nakonec tady. Uvidíme. Mějte se hezky.

Pauline

Edit 19:47:
ADRESA BLOGU:

http://thefashionkingdom.blogspot.com/

Zatím je to tam jen takové provizorní, první krůčky jsou těžké no :D.

Kony 2012

11. března 2012 v 14:04 | Pauline Secret

Za tu půlhodinu to stojí...nepotřebuje slov.

4.3.2012, Neděle

4. března 2012 v 21:13 | Pauline Secret

Ahoj. Jak jste si užily víkend? Čím dál víc přemýšlím o přestupu na blogspot, proto máte pod tímto článkem anketu, abyste mi tak nějak poradily nebo vlastně zhodnotily, co je podle vás lepší. A byla bych také moc ráda, kdybyste mi do komentářů napsaly, co si o tom myslíte. V tomhle jsem strašně nerozhodná, takže čekám na vaše názory. V tomto týdnu čekejte recenze (pokusím se alespoň o jednu) :D. Už mám nafocené i vlastní fotky produktů, takže se těšte. Hezký zbytek neděle.

Pája

Jarní design

1. března 2012 v 11:36 | Pauline Secret
Určitě jste si všimly nového designu blogu. Z modré jsem se přehoupla k růžové. Přece jenom, je březen a nechtěla jsem mít na blogu takovu ledovou barvu. Možná tomu novému ještě něco chybí, možná ne. Ale zatím se mi líbí. Doufám, že se líbí i vám a doufám, že mi sem napíšete názory, jak se vám nový design líbí. Beru kladné i záporné, ráda se dozvím "pravdu."

29.únor

29. února 2012 v 19:33 | Pauline Secret

Ahoj, je tu 29. únor, tak jsem se rozhodla na blog napsat alespoň jeden článek, jen aby tu článek 29.února byl :D. Tahle šance je tu jen jednou za 4 roky, tak proč jí nevyužít. Konečně je zítra březen (:D) je to zvláštní, ale už to mi bude víc připomínat to, že se dočkáme jara a potom léta - konečně. V brzké době můžete čekat recenzi na pudr a možná i na rtěnku, uvidíme. Teď jsem si vzpomněla, že vám ještě dlužím recenzi na gelové linky od Essence, takže se těšte. Přejete si nějaké speciální články? Pokud ano, dejte vědět, ráda je napíšu, sepíšu, udělám recenzi. :-)

Hezký den ;-)

Happy girls are the prettiest.

15. února 2012 v 20:54 | Pauline Secret

Ahoj, konečně už je středa. Od středy už se mi vždycky všechno přehoupne a utíká to rychleji, tak snad tomu takhle bude i teď. Dneska hrozně chumelilo, na jednu stranu to bylo strašně pěkné, ale na druhou stranu bylo strašně nehod, nebylo vůbec vidět apod. Taky jsem málem umrzla. Tento týden jsem se snažila napsat nějaký smysluplný článek, ale nějak nestíhám. Tak snad zítra nebo v pátek, uvidíme. Stále častěji přemýšlím o přestupu na blogspot, ale pořád váhám...Jaký na to máte názor vy? Včera jsem také měla nějaký pečíčí den, udělala jsem cookies a další maličkosti. Jak jste si vlastně užily Valentýna? Opožděně ještě přeji. Slavíte ho? Jaký na něj máte názor? :-)

A woman, who doesn´t wear parfume has no future. (Coco Chanel)

11. února 2012 v 18:03 | Pauline Secret

Ahoj, jak si užíváte víkendu? Já jsem neskutečně ráda, že si odpočnu. Poslední dobou chodím doma v teplých papučích, které jsme si se ségrou koupily u Deichmanna. Jsou neskutečně teplé a příjemné. Pokud vám mohu doporučit film, na který se můžete podívat - podívejte se na film Coco Chanel, který navíc zítra dávají na Primě. Já už jsem ho viděla a můžu říct, že je zajímavý - vidět nelehký život slavné módní návrhářky - zhodnoťte samy. Další věc - nedávno mi došla rtěnka z Avonu, takže snad v nejbližší době udělám recenzi, až jí trochu ozkouším. Mám na vás zároveň otázku - jaký máte názor na blogspot? Co je podle vás lepší (blogspot nebo blog.cz)?

Středa, 8.2.2012

8. února 2012 v 18:17 | Pauline Secret

Ahoj, omlouvám se, že jsem se neozvala, ale nějak nezbývá čas. Snad ve školním týdnu něco přidám a kdyby ne, snad to stihnu o víkendu. Konečně u nás napadl sníh, i když - pravda, uvítala bych jaro, ale sníh mi chyběl. Zima bez sněhu prostě není zima. Dneska jsem šla do školy až na 9, díky Bohu! Odpadla nám hodina, takže jsem aspoň lehce dospala to, co mi chybělo, ale i tak - už aby byl víkend! Pomalu, ale jistě, už si začínám zvykat na culík. Dřív jsem ho nenosila, vlastně nesnášela, ale teď si ho někdy vezmu, čas od času - proč ne ;-). Také jsem poslední dobou téměř závislá na fotkách na téma tanec, pohyb, běh apod. Jsou úžasné. Všimly jste si toho někdy? Potom sem dám nějaké na ukázku. Také se mi hrozně začly líbit černobílé nebo sépiové fotky, ještě líp, pokud je tématem tanec! Pak je to téměř dokonalé! Jak stíháte ve škole? Co plánujete na víkend? Jaký článek byste tady uvítaly? Těším se na všechny komentáře. :-)

Neděle, 29.1.2011

29. ledna 2012 v 19:30 | Pauline Secret

Ahoj, tak jak jste si užily víkend? Já báječně. Pokud počítám i pátek, tak kromě školy jsem byla na tréninku. V sobotu jsem byla na maturáku mojí sestřenky, který jsem si maximálně užila. Hodně se mi tam líbilo, vážně krásné. Navíc jsem se také hodně pobavila :-D. Dneska jsme byly se ségrou bruslit - dokonalost! :-)

Pondělí 23.1.

23. ledna 2012 v 18:12 | Pauline Secret

Ahoj. Tak jak se máte? Jaký byl víkend? Já ho měla celkem vytížený, proto jsem se nestihla ani ozvat, i když jsem to slibovala. Včera jsme se se ségrou byly podívat po pár obchodech, kde jsme využily stále trvajících novoročních slev. Konečně jsem se také dostala do drogérie, kde jsem si po mnoha přečtených recenzích s kladnýmy názory, koupila gelové linky od Essence, což je můj vůbec první výrobek od této firmy. Máte s těmito linkami nějakou zkušenost? Pište! Nakonec jsem si vzala černé, které jsou takové neutrální a zároveň výrazné. Dále jsem chtěla ozkoušet nový kondicionér od firmy Balea, takže se snad na tyto výrobky objeví na blogu recenze. :-)

Už máte uzavřené známky ve škole? Jaké bude vysvědčení? :-)

Čtvrtek 19.1.

19. ledna 2012 v 19:01 | Pauline Secret

Ahoj. Konečně jsem se včera měla čas podívat na nový (už je na netu od začátku ledna, ale já si na něj udělala čas až včera) díl mého oblíbeného seriálu Pretty Little Liars. Kdo si myslíte, že je A.? Mám pár tipů, ale opravdu nevím, tak se podělte o svoje teorie :-). Taky se tak těšíte na zítřek? Konečně p-á-t-e-k! Také vím, že jsem slibovala nějaký smysluplný článek, ale tento týden jsem vážně neměla čas. Takže snad se dočkáte o víkendu.

Moje otázka stále trvá: Jaké módní blogy rády navštěvujete? + Kdo si myslíte, že je A.?

Pondělí 16.1.

16. ledna 2012 v 18:04 | Pauline Secret

Ahoj. Tak jak jste dneska prožily první den po víkendu? Mně pondělí vždycky pomalu utíká, už chci víkend :-D (nebo ještě líp - prázdniny!) Zítra už napíšu konecně nějaký smysluplný článek, snad něco vymyslím. Pokud byste měly nějaký nápad, šum sem s ním. Ty boty na druhé fotce jsou přímo božské! Už se po nich (podobných) dívám delší dobu. :-) Taky máte teď ve škole tolik opravování, zkoušení apod.? :-/ Děs...už aby byl tento týden za náma.

Na jaké (módní/dívčí) blogy rády chodíte? Určitě napište do komentářů, já ty svoje "vyvolené" (ale ne všechny) mám vypsané v menu, tak pište, jsem zvědavá ;-)

Jaký si vybrat pudr?

14. ledna 2012 v 18:42 | Pauline Secret

Ahoj, dneska mám na vás prosbičku. Sháním nějaký kvalitnější pudr. A potřebuju poradit. Máte s nějakým pudrem dobré zkušenosti? Který vám nejvíce vyhovuje? Jaká je cena? Myslíte, že je lepší sypký nebo tuhý? Mám spíše mastnou pleť, proto bych s tímto chtěla poradit. Budu ráda, když mi budete psát jakékoli komentáře, ráda si je přečtu. Slyšela jsem i kladné názory na minerální pudry, má s nimi někdo nějaké zkušenosti? Pište... :-)

Pauline

Pátek třináctého?

13. ledna 2012 v 20:40 | Pauline Secret

Ahoj. Tento týden byl náročný, od toho se také odrazila moje téměř nulová aktivita na blogu. Stihla jsem maximálně tak odepisovat na komentáře a to jen s odřenýma ušima. Příští týden bude ještě horší, už aby byly uzavřené známky, i když se moc čím chlubit nemám - ale aspoň by byl klid a začly bychom všechny s novým štítem. Jak jste na tom se známkama vy? Jen se pochlubte ;) ať mám co závidět :P.

Reading books makes you better

6. ledna 2012 v 20:24 | Pauline Secret

Ahoj slečny, tak jak se máte? Také máte tento týden takový hektický (kvůli škole)? A příští týden bude ještě horší, ale musíme to zvládnout. Už se těším na prázdniny a to nedávno jedny skončily. Co plánujete na víkend? Já trénink, odpočívat a měla bych se i učit. Což přísahám dodržím, ale znám se :-D. Tento týden jsem chtěla přidávat články každý den, ale nakonec jsem to nějak nestíhala, však to znáte.

Pište, co budete dělat o víkendu a jaký byl tento týden a jaký bude ten příští? :-)

2012 - New beginning, new hopes, new dreams...

31. prosince 2011 v 19:02 | Pauline Secret

Ahoj. Tak jak se máte? Já si ty prázdniny nakonec užila, Vánoce byly tento rok nádherné. Vlastně celý letošní rok, i když měl pár much, byl vydařený. A proto doufám, že příští rok 2012 bude ještě lepší! Tímto bych vám všem chtěla popřát mnoho štěstí do roku 2012, hodně splněných přání, úspěchy v životě i v blogovém světě.

Co plánujete na dnešek? Máte nějaké předsevzetí?

Vánoce bez sněhu?

26. prosince 2011 v 11:01 | Pauline Secret

Ahoj. Začnu typickou otázkou. Tak co jste dostali/y k Vánocům? Doufám, že se vám splnila všechna přání. Podle mě jsou Vánoce hlavně o rodiné pohodě, pohádkách, atmosféře a tom, že jsme všichni spolu atd. Ale pokud bych měla mluvit o dárkách, tak se mi opravdu splnilo to, co jsem si přála. Největší radost jsem měla asi z nového kabátku, který jsem si už dlouho přála. Pak jsem dostala další oblečení, knížky, kosmetiku...Akorát mi o letošních Vánocích chyběl sníh, ale s tím nic neudělám. Užijte si zbytek Vánoc. Já si je užívám pod peřinou. Lepší dobu na nachlazení jsem si vážně vybrat nemohla :-D. Takže paráda. Pište, co děláte, co jste dostaly, splnila se vám (tajná) přání?

Christmas is such a lovely time.

23. prosince 2011 v 14:24 | Pauline Secret

Ahoj. Jak se dneska máte? Už máte nakoupené dárky? Asi ano že? Já už to mám všechno naštěstí nakoupené. Jsem ráda, teď si chci jen užívat vánoční svátky, koukat na pohádky, chodit ven...Jen škoda, že není sníh. Docela mi to chybí. Plánujete něco na dnešní večer? Jak se těšíte na zítra? Co si přejete? Pište, ráda si to přečtu, ráda odpovím. Za chvíli půjdu na procházku se psem. Co dáváte rodině k Vánocům? Co jste dostaly od kamarádek? Budete si dávat nějaká předcevzetí? Pokud bych nestihla napsat...

Přeji krásné a veselé Vánoce plné nových zážitků a pohody.


15.12.2011

15. prosince 2011 v 18:13 | Pauline Secret

Ahoj, omlouvám se, že se ozývám po docela dlouhé době, ale mám své důvody. První věc je to, že nemám tolik pravidelných čtenářů jako na mém minulém a milovaném blogu **-******** a za druhé teď bylo období, kdy se mi psát nechtělo, neměla sem čas a tak akorát jsem stíhala to, co stíhat mám. V příštích dnech snad aktivita bude lepší, ale to spíš o víkendu. Mějte se :)

Your smile = my smile.

5. prosince 2011 v 14:53 | Pauline Secret

Ahoj, dneska bych snad mohla něco přidat. Jak jste se měly o víkendu? Já báječně. Navíc jsem včera (když jsem se učila aj) našla stránku, kde se to angličtinou a anglickým poslechem jen hemží, takže pokud by jste chtěly, ráda to sem hodím. Určitě si takhle angličtinu více procvičíte. Dneska to bylo ve škole lepší, než jsem čekala. V tělocviku jsem předcvičovala aerobic (:D). No, ale jo, bavilo mě to. Už máte dárky na Vánoce? Já naštěstí už pár drobností mám, ale určitě mám v plánu dokupovat, takže pokud by jste měli nějaký nápad na dárek pro rodiče + ségru, uvítala bych ho!

Hezký den, Pauline Secret

Hello december. Please be good to me! ;-)

30. listopadu 2011 v 19:46 | Pauline Secret

Ahoj. Píšu trochu narychlo a zároveň se omlouvám za neaktivitu, ale mám toho teď ve škole celkem hodně. Dneska jsem letěla přímo z francouzštiny na matiku a z matiky na aerobic a teď jsem konečně doma, piju zelený čaj a chystám se k učení. Navíc jsem teď úplně posedlá Vánoci, takže mám vedle sebe zapálenou svíčku s novým svícínkem a poslouchám mezinárodní Xmasmelody rádio, kde hrají vánoční koledy, písně atd. Přece jenom - i přes tu zimu je to nádherné období. O víkendu se chystám snad přidat nějaký článek, ale už nechci nic slibovat.

Pauline Secret

PEOPLE SAY THAT ONE OF THE BEST WAYS TO LEARN MORE ABOUT YOURSELF IS BY WRITING YOUR THOUGHTS IN A DIARY.

26. listopadu 2011 v 14:03 | Pauline Secret

Ahoj. Tímto blogem začínám od znova, kdo chodil na můj dřívější blog, ví, proč jsem ho už nemám a začínám tady. Tento blog bude zaměřený hlavně na články o módě a kráse a čas od času se tu objeví článek na téma, které velmi ráda píšu. Mojí novou přezdívkou je Pauline Secret, Pauline proto - že je to moje jméno a Secret proto - že vám nebudu ukazovat všechny stránky mého života atd., v překladu tajemná. Doufám, že se vám tu bude líbit a budete na tento blog chodit s radostí. Dnes snad ještě něco přidám, blog je zatím v provizorním stavu, který snad nebude trvat dlouho.

Díky za trpělivost, vaše nová blogerka Pauline Secret.
 
 

Reklama

Od 18.1.2012