Krása

Recenze: Gel eyeliner, Essence

9. března 2012 v 19:43 | Pauline Secret

Ahoj, konečně je pátek a jak jsem slíbila, dnes tu budete mít recenzi na gelové linky od Essence. Koupila jsem si je po řadě přečtěných recenzích, jinak bych si je asi nekoupila. Jsou to sice moje první gelové linky a vlastně řekněme i první linky, které často používám. Takže - recenze v celém článku.

Vůně Célèbre - moje TOP!

28. února 2012 v 19:46 | Pauline Secret

Každá z nás má oblíbenou vůni, bez které si každodenní život nedokáže představit. Stejně to mám i já. V dnešním článku vám představím jednu z mých nejoblíbenějších vůní, která je překvapivě (:D) od firmy Avon. Nyní jí znovu prodávají v katalogu a můžu jí jen a jen doporučit. O jakou vůni se vlastně jedná?

Bezbarvý lak - lak, který bys měla mít doma.

27. února 2012 v 14:13 | Pauline Secret

Pokud si lakuješ nehty, tvým nezbytným pomocníkem je určitě bezbarvý lak na nehty. Je vlastně skoro nutností. Ochrání tvé nehty a má plno dalších výhod. A pokud si lakuješ nehty i barevnými laky, pak bys ho určitě měla mít.

Zlepši si stav pleti napařováním obličeje!

19. února 2012 v 15:54 | Pauline Secret

Ahoj, dnes mám pro vás úžasný tip na zlepšení stavu pleti. Jde o napařování obličeje horkou vodou. Pokud máš problematickou pleť, ale i pokud chceš o svou pleť jen tak pečovat - pak je to to pravé pro tebe. Napařování obličeje např. hloubkově čistí póry, prokrvuje pleť. Další výhodou této domácí péče je to, že ani nemusíš navštěvovat kosmetičku. Vše můžeš vyzkoušet v pohodlí domova.

Recenze - Balzám na rty Astrid

4. února 2012 v 20:01 | Pauline Secret

V těchto chladných měsících, kdy se teploty pobyhují okolo - 10/15 °C se dobré, mít po ruce nějaký kvalitní balzám na rty. Jestli jste stejně jako většina lidí, vyzkoušeli mnoho balzámů a žádný vám nevyhovoval, pak pro vás mám záchranu.

Recenze - Pleťová voda Ryor Aknestop

2. února 2012 v 19:19 | Pauline Secret

Ahoj :-) Tak jak jsem vám slíbila, je tu recenze :-). Pro tentokrát jsem si vybrala opravdu skvělý výrobek a ještě k tomu od české firmy, což v dnešním světě moc běžné není. A co jsem si vlastně vybrala? To se dozvíte v celém článku.

Catrice cosmetics - lak na nehty Apropos Apricot

29. prosince 2011 v 14:00 | Pauline Secret

Dnes vám přináším další recenzi na ozkoušený výrobek. Řeč je o laku na nehty, který jsem dostala od ségry k Vánocům. Abych pravdu řekla, vybrala jsem si ho sama, protože tuto barvičku ještě nemám. Tento lak je od firmy Catrice Cosmetics a je to můj vůbec první výrobek od této firmy. Cena je cca kolem 65 Kč a vybrala jsem si odstín 520 Apropos Apricot (Ultimate Nail Lacquer). Je lehce naoranžovělý, spíše tělový, přírodní...záleží na tom, kolikrát ho na nehet nanesete.

Základní typy pleti - mastná, suchá, smíšená a normální pleť.

28. prosince 2011 v 15:00 | Pauline Secret

Ahoj. Chceš mít krásnou pleť bez chybičky? Chceš, aby se ti tvá pleť zlepšila a ty jsi jí dávala jen to potřebné a naopak jí ještě třeba více neuškodila? Proto ti přináším tento článek, který by ti v tomto měl snad pomoci.

V první řadě se musíš dozvědět, jaký typ pleti máš. Potom můžeš zvolit správnou péči, která ti bude vyhovovat. Vědět, jaký typ pleti máš je velmi důležité. Pokud by jsi to nevěděla, můžeš třeba použít přípravek pro úplně jiný typ pleti, než doopravdy máš. A to by tvé pleti spíše uškodilo.

Tělové mléko Shelley

27. prosince 2011 v 16:37 | Pauline Secret

Ahoj, dnes bych vám chtěla představit moje oblíbené tělové mléko od Shelley. Je s vůní kakaového mléka a není nijak zvlášť drahé. Opak je pravdou - můžete ho mít už cca za 40 Kč (500 ml), což opravdu NENÍ moc. Už ani nevím, kde jsme doma k tomuto mléku přišli, možná jsme ho od někoho dostali, ale to není důležité. Opravdu jsem si ho oblíbila - také pro jeho zvláštní vůni. Také mi pomáhá na moje ruce, kde mám často vyrážku. Takže doporučuji. Mléko můžete vidět ZDE.

Máte někdo zkušenosti s tímto mlékem? Používáte nějaké tělové mléko a když ano, tak jaké?

Nemáš zkušenosti s Avonem? Ptej se!

19. prosince 2011 v 20:21 | Pauline Secret

Ahoj. Ještě jednou se omlouvám, ale poslední dobou nemám ani čas, ani náladu. A proto jsem přišla s novým nápadem, který by byl hlavně pro vás velmi příjemný. Napadlo mě toto: Já osobně s firmou Avon docela zkušenosti mám a proto bych byla ráda nebo si spíše myslím, že by vám třeba pomohlo, kdyby jste se dozvěděli od někoho, jaké zkušenosti s tím či jiným výrobkem má. Proto, pokud máte ve své blízkosti nějakou Avon lady a chystáte se objednat nějaký výrobek a nevíte, jaký bude apod. - ptejte se. Pokud budu vědět - odpovím. Chystáš se např. objednat řasenku a nevíš, jaká bude? Ptej se!

Jak na suché ruce?

2. prosince 2011 v 15:53 | Pauline Secret

Ahoj, další článek do rubriky Krása. Určitě nejsem sama, která má hlavně v chladných měsících suché ruce. A nejen ruce. Chtěla bych vám zde doporučit několik rad, které vám snad pomohou.

Zeleným čajem ke kráse? Proč ne!

27. listopadu 2011 v 16:38 | Pauline Secret

Zelený čaj pochází především z Číny a Japonska a je významný především svou výbornou chutí, ale také svými léčebnými účinky. O zeleném čaji jsem našla zmínku v mnoha časopisech a zaujmul mě především proto, kolik plusů vůči našemu zdraví přináší. Všechny výhody pití zeleného čaje bych tu asi nevypsala, ale budu se vám snažit alespoň pár z nic vám přiblížit.
 
 

Reklama

Od 18.1.2012