Leden 2012

Neděle, 29.1.2011

29. ledna 2012 v 19:30 | Pauline Secret |  Me and blog

Ahoj, tak jak jste si užily víkend? Já báječně. Pokud počítám i pátek, tak kromě školy jsem byla na tréninku. V sobotu jsem byla na maturáku mojí sestřenky, který jsem si maximálně užila. Hodně se mi tam líbilo, vážně krásné. Navíc jsem se také hodně pobavila :-D. Dneska jsme byly se ségrou bruslit - dokonalost! :-)


Kabátem k elegantnímu stylu!

27. ledna 2012 v 21:06 | Pauline Secret |  Móda

Pro dnešní den jsem si pro vás připravila článek o zimních kabátech. Vím, že už je sice leden, ale i tak máme ještě nejméně 1-2 měsíce, abychom je nosily a navíc dle mého - kabát není pouze jednosezóní záležitost. Využijete ho opravdu hodně a pokud už nerostete, můžete ho klidně mít i více let. Proto je dobré do dobrého kabátu investovat, abyste měly záruku, že vám aspoň nějaký ten čas vydrží.


Prozáři si zimu novými punčochami!

25. ledna 2012 v 18:53 | Pauline Secret |  Móda

Barevné punčochy jsou hitem letošního podzimu i zimy. Svůj v zimě zakřiknutý outfit lehce oživíš barevným pomocníkem, který můžeš kombinovat prakticky se vším. Tyto punčochy se prodávají opravdu ve všech možných i nemožných barvách, od těch pastelových až po ty šedé, takže si vybere opravdu každý. Proč ale chodit v černé jako všichni ostatní?


Pondělí 23.1.

23. ledna 2012 v 18:12 | Pauline Secret |  Me and blog

Ahoj. Tak jak se máte? Jaký byl víkend? Já ho měla celkem vytížený, proto jsem se nestihla ani ozvat, i když jsem to slibovala. Včera jsme se se ségrou byly podívat po pár obchodech, kde jsme využily stále trvajících novoročních slev. Konečně jsem se také dostala do drogérie, kde jsem si po mnoha přečtených recenzích s kladnýmy názory, koupila gelové linky od Essence, což je můj vůbec první výrobek od této firmy. Máte s těmito linkami nějakou zkušenost? Pište! Nakonec jsem si vzala černé, které jsou takové neutrální a zároveň výrazné. Dále jsem chtěla ozkoušet nový kondicionér od firmy Balea, takže se snad na tyto výrobky objeví na blogu recenze. :-)

Už máte uzavřené známky ve škole? Jaké bude vysvědčení? :-)


Čtvrtek 19.1.

19. ledna 2012 v 19:01 | Pauline Secret |  Me and blog

Ahoj. Konečně jsem se včera měla čas podívat na nový (už je na netu od začátku ledna, ale já si na něj udělala čas až včera) díl mého oblíbeného seriálu Pretty Little Liars. Kdo si myslíte, že je A.? Mám pár tipů, ale opravdu nevím, tak se podělte o svoje teorie :-). Taky se tak těšíte na zítřek? Konečně p-á-t-e-k! Také vím, že jsem slibovala nějaký smysluplný článek, ale tento týden jsem vážně neměla čas. Takže snad se dočkáte o víkendu.

Moje otázka stále trvá: Jaké módní blogy rády navštěvujete? + Kdo si myslíte, že je A.?


Pondělí 16.1.

16. ledna 2012 v 18:04 | Pauline Secret |  Me and blog

Ahoj. Tak jak jste dneska prožily první den po víkendu? Mně pondělí vždycky pomalu utíká, už chci víkend :-D (nebo ještě líp - prázdniny!) Zítra už napíšu konecně nějaký smysluplný článek, snad něco vymyslím. Pokud byste měly nějaký nápad, šum sem s ním. Ty boty na druhé fotce jsou přímo božské! Už se po nich (podobných) dívám delší dobu. :-) Taky máte teď ve škole tolik opravování, zkoušení apod.? :-/ Děs...už aby byl tento týden za náma.

Na jaké (módní/dívčí) blogy rády chodíte? Určitě napište do komentářů, já ty svoje "vyvolené" (ale ne všechny) mám vypsané v menu, tak pište, jsem zvědavá ;-)


Jaký si vybrat pudr?

14. ledna 2012 v 18:42 | Pauline Secret |  Me and blog

Ahoj, dneska mám na vás prosbičku. Sháním nějaký kvalitnější pudr. A potřebuju poradit. Máte s nějakým pudrem dobré zkušenosti? Který vám nejvíce vyhovuje? Jaká je cena? Myslíte, že je lepší sypký nebo tuhý? Mám spíše mastnou pleť, proto bych s tímto chtěla poradit. Budu ráda, když mi budete psát jakékoli komentáře, ráda si je přečtu. Slyšela jsem i kladné názory na minerální pudry, má s nimi někdo nějaké zkušenosti? Pište... :-)

Pauline


Pátek třináctého?

13. ledna 2012 v 20:40 | Pauline Secret |  Me and blog

Ahoj. Tento týden byl náročný, od toho se také odrazila moje téměř nulová aktivita na blogu. Stihla jsem maximálně tak odepisovat na komentáře a to jen s odřenýma ušima. Příští týden bude ještě horší, už aby byly uzavřené známky, i když se moc čím chlubit nemám - ale aspoň by byl klid a začly bychom všechny s novým štítem. Jak jste na tom se známkama vy? Jen se pochlubte ;) ať mám co závidět :P.


Reading books makes you better

6. ledna 2012 v 20:24 | Pauline Secret |  Me and blog

Ahoj slečny, tak jak se máte? Také máte tento týden takový hektický (kvůli škole)? A příští týden bude ještě horší, ale musíme to zvládnout. Už se těším na prázdniny a to nedávno jedny skončily. Co plánujete na víkend? Já trénink, odpočívat a měla bych se i učit. Což přísahám dodržím, ale znám se :-D. Tento týden jsem chtěla přidávat články každý den, ale nakonec jsem to nějak nestíhala, však to znáte.

Pište, co budete dělat o víkendu a jaký byl tento týden a jaký bude ten příští? :-)


Seznam se s Andreou!

3. ledna 2012 v 15:00 | Pauline Secret |  Seznam se
Je tu začátek ledna a to je signál pro další díl rubriky Seznam se s...aneb Poznej kvalitní blogy. V minulém díle jste měli možnost seznámit se s Mers, v dnešním díle Vám představím blogerku Andreu, která vlastní blog MyChicBook.com, který je také zaměřen na módu.


Od 18.1.2012