Prosinec 2011

2012 - New beginning, new hopes, new dreams...

31. prosince 2011 v 19:02 | Pauline Secret |  Me and blog

Ahoj. Tak jak se máte? Já si ty prázdniny nakonec užila, Vánoce byly tento rok nádherné. Vlastně celý letošní rok, i když měl pár much, byl vydařený. A proto doufám, že příští rok 2012 bude ještě lepší! Tímto bych vám všem chtěla popřát mnoho štěstí do roku 2012, hodně splněných přání, úspěchy v životě i v blogovém světě.

Co plánujete na dnešek? Máte nějaké předsevzetí?


Catrice cosmetics - lak na nehty Apropos Apricot

29. prosince 2011 v 14:00 | Pauline Secret |  Krása

Dnes vám přináším další recenzi na ozkoušený výrobek. Řeč je o laku na nehty, který jsem dostala od ségry k Vánocům. Abych pravdu řekla, vybrala jsem si ho sama, protože tuto barvičku ještě nemám. Tento lak je od firmy Catrice Cosmetics a je to můj vůbec první výrobek od této firmy. Cena je cca kolem 65 Kč a vybrala jsem si odstín 520 Apropos Apricot (Ultimate Nail Lacquer). Je lehce naoranžovělý, spíše tělový, přírodní...záleží na tom, kolikrát ho na nehet nanesete.


Základní typy pleti - mastná, suchá, smíšená a normální pleť.

28. prosince 2011 v 15:00 | Pauline Secret |  Krása

Ahoj. Chceš mít krásnou pleť bez chybičky? Chceš, aby se ti tvá pleť zlepšila a ty jsi jí dávala jen to potřebné a naopak jí ještě třeba více neuškodila? Proto ti přináším tento článek, který by ti v tomto měl snad pomoci.

V první řadě se musíš dozvědět, jaký typ pleti máš. Potom můžeš zvolit správnou péči, která ti bude vyhovovat. Vědět, jaký typ pleti máš je velmi důležité. Pokud by jsi to nevěděla, můžeš třeba použít přípravek pro úplně jiný typ pleti, než doopravdy máš. A to by tvé pleti spíše uškodilo.


Tělové mléko Shelley

27. prosince 2011 v 16:37 | Pauline Secret |  Krása

Ahoj, dnes bych vám chtěla představit moje oblíbené tělové mléko od Shelley. Je s vůní kakaového mléka a není nijak zvlášť drahé. Opak je pravdou - můžete ho mít už cca za 40 Kč (500 ml), což opravdu NENÍ moc. Už ani nevím, kde jsme doma k tomuto mléku přišli, možná jsme ho od někoho dostali, ale to není důležité. Opravdu jsem si ho oblíbila - také pro jeho zvláštní vůni. Také mi pomáhá na moje ruce, kde mám často vyrážku. Takže doporučuji. Mléko můžete vidět ZDE.

Máte někdo zkušenosti s tímto mlékem? Používáte nějaké tělové mléko a když ano, tak jaké?

Vánoce bez sněhu?

26. prosince 2011 v 11:01 | Pauline Secret |  Me and blog

Ahoj. Začnu typickou otázkou. Tak co jste dostali/y k Vánocům? Doufám, že se vám splnila všechna přání. Podle mě jsou Vánoce hlavně o rodiné pohodě, pohádkách, atmosféře a tom, že jsme všichni spolu atd. Ale pokud bych měla mluvit o dárkách, tak se mi opravdu splnilo to, co jsem si přála. Největší radost jsem měla asi z nového kabátku, který jsem si už dlouho přála. Pak jsem dostala další oblečení, knížky, kosmetiku...Akorát mi o letošních Vánocích chyběl sníh, ale s tím nic neudělám. Užijte si zbytek Vánoc. Já si je užívám pod peřinou. Lepší dobu na nachlazení jsem si vážně vybrat nemohla :-D. Takže paráda. Pište, co děláte, co jste dostaly, splnila se vám (tajná) přání?


Christmas is such a lovely time.

23. prosince 2011 v 14:24 | Pauline Secret |  Me and blog

Ahoj. Jak se dneska máte? Už máte nakoupené dárky? Asi ano že? Já už to mám všechno naštěstí nakoupené. Jsem ráda, teď si chci jen užívat vánoční svátky, koukat na pohádky, chodit ven...Jen škoda, že není sníh. Docela mi to chybí. Plánujete něco na dnešní večer? Jak se těšíte na zítra? Co si přejete? Pište, ráda si to přečtu, ráda odpovím. Za chvíli půjdu na procházku se psem. Co dáváte rodině k Vánocům? Co jste dostaly od kamarádek? Budete si dávat nějaká předcevzetí? Pokud bych nestihla napsat...

Přeji krásné a veselé Vánoce plné nových zážitků a pohody.Nemáš zkušenosti s Avonem? Ptej se!

19. prosince 2011 v 20:21 | Pauline Secret |  Krása

Ahoj. Ještě jednou se omlouvám, ale poslední dobou nemám ani čas, ani náladu. A proto jsem přišla s novým nápadem, který by byl hlavně pro vás velmi příjemný. Napadlo mě toto: Já osobně s firmou Avon docela zkušenosti mám a proto bych byla ráda nebo si spíše myslím, že by vám třeba pomohlo, kdyby jste se dozvěděli od někoho, jaké zkušenosti s tím či jiným výrobkem má. Proto, pokud máte ve své blízkosti nějakou Avon lady a chystáte se objednat nějaký výrobek a nevíte, jaký bude apod. - ptejte se. Pokud budu vědět - odpovím. Chystáš se např. objednat řasenku a nevíš, jaká bude? Ptej se!


15.12.2011

15. prosince 2011 v 18:13 | Pauline Secret |  Me and blog

Ahoj, omlouvám se, že se ozývám po docela dlouhé době, ale mám své důvody. První věc je to, že nemám tolik pravidelných čtenářů jako na mém minulém a milovaném blogu **-******** a za druhé teď bylo období, kdy se mi psát nechtělo, neměla sem čas a tak akorát jsem stíhala to, co stíhat mám. V příštích dnech snad aktivita bude lepší, ale to spíš o víkendu. Mějte se :)


Angličtina - Rozumíš anglickému poslechu?

8. prosince 2011 v 17:21 | Pauline Secret

Ahoj. Konečně jsem se dostala ke slibovanému článku. Doufám, že vám alespoň trochu pomůže. Když jsem nedávno projížděla stránky ohledně angličtiny, narazila jem na jednu ohromnou stránku týkající se poslechu. Myslím, že spousta lidí (hlavně na střední/vyšší/vysoké škole, ale i v normálním životě) si právě tento anglický poslech potřebuje procvičit. Já osobně jsem tuto stránku uvítala s nadšením.


Your smile = my smile.

5. prosince 2011 v 14:53 | Pauline Secret |  Me and blog

Ahoj, dneska bych snad mohla něco přidat. Jak jste se měly o víkendu? Já báječně. Navíc jsem včera (když jsem se učila aj) našla stránku, kde se to angličtinou a anglickým poslechem jen hemží, takže pokud by jste chtěly, ráda to sem hodím. Určitě si takhle angličtinu více procvičíte. Dneska to bylo ve škole lepší, než jsem čekala. V tělocviku jsem předcvičovala aerobic (:D). No, ale jo, bavilo mě to. Už máte dárky na Vánoce? Já naštěstí už pár drobností mám, ale určitě mám v plánu dokupovat, takže pokud by jste měli nějaký nápad na dárek pro rodiče + ségru, uvítala bych ho!

Hezký den, Pauline Secret

Od 18.1.2012