Listopad 2011

Hello december. Please be good to me! ;-)

30. listopadu 2011 v 19:46 | Pauline Secret |  Me and blog

Ahoj. Píšu trochu narychlo a zároveň se omlouvám za neaktivitu, ale mám toho teď ve škole celkem hodně. Dneska jsem letěla přímo z francouzštiny na matiku a z matiky na aerobic a teď jsem konečně doma, piju zelený čaj a chystám se k učení. Navíc jsem teď úplně posedlá Vánoci, takže mám vedle sebe zapálenou svíčku s novým svícínkem a poslouchám mezinárodní Xmasmelody rádio, kde hrají vánoční koledy, písně atd. Přece jenom - i přes tu zimu je to nádherné období. O víkendu se chystám snad přidat nějaký článek, ale už nechci nic slibovat.

Pauline Secret

Zeleným čajem ke kráse? Proč ne!

27. listopadu 2011 v 16:38 | Pauline Secret |  Krása

Zelený čaj pochází především z Číny a Japonska a je významný především svou výbornou chutí, ale také svými léčebnými účinky. O zeleném čaji jsem našla zmínku v mnoha časopisech a zaujmul mě především proto, kolik plusů vůči našemu zdraví přináší. Všechny výhody pití zeleného čaje bych tu asi nevypsala, ale budu se vám snažit alespoň pár z nic vám přiblížit.

PEOPLE SAY THAT ONE OF THE BEST WAYS TO LEARN MORE ABOUT YOURSELF IS BY WRITING YOUR THOUGHTS IN A DIARY.

26. listopadu 2011 v 14:03 | Pauline Secret |  Me and blog

Ahoj. Tímto blogem začínám od znova, kdo chodil na můj dřívější blog, ví, proč jsem ho už nemám a začínám tady. Tento blog bude zaměřený hlavně na články o módě a kráse a čas od času se tu objeví článek na téma, které velmi ráda píšu. Mojí novou přezdívkou je Pauline Secret, Pauline proto - že je to moje jméno a Secret proto - že vám nebudu ukazovat všechny stránky mého života atd., v překladu tajemná. Doufám, že se vám tu bude líbit a budete na tento blog chodit s radostí. Dnes snad ještě něco přidám, blog je zatím v provizorním stavu, který snad nebude trvat dlouho.

Díky za trpělivost, vaše nová blogerka Pauline Secret.

Od 18.1.2012